Felsőoktatási felvételi eredmények - 12.A osztály
2019.

Érettségiző diákjaink száma:

32 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

32 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

30 fő (93.8%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

30 fő (93%)

Külföldi egyetemre beiratkozott diákjaink száma:

5 fő (15.6%)

A magyar felsőoktatásba sikertelenül felvételizők száma:

2 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.A

Almási Zsombor

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Bodnár Babett

PPKE-ITK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Információs Technológiai és Bionikai Kar)

molekuláris bionika mérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Borbás Péter

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

gazdálkodási és menedzsment

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.A

Csepely Zsófia

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [matematikatanár; történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára]] (Budapest)

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Dobos Dorina

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Dorina fevételt nyert müncheni Ludwig Maximilians Universität Betriebswirtschaftslehre szakára. Dorina ősztől ott folytatja tanulmányait.

12.A

Fülöp Bence

SZE-AK
(Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar)

gyógypedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Haas Dorottya Magdolna

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Horváth László

BME-KJK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Kar)

járműmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Isó Gábor

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kántor Tamás

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Katona Attila

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.A

Kiss Dóra Viktória

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kiss Levente

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Levente sikeresen felvételizett a Wirtschaftsuniversität Wien - Business and Economics szakára. Ősztől ott folytatja tanulmányait.

12.A

Kocsis Mihály Tamás

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kovács Andor

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kovács Dániel

Sajnos sikertelen volt a felsőoktatási felvételije.

12.A

Kovács Gábor Péter

BME-ÉMK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kar)

építőmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Kövér Tamás

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Költségtérítéses.

2.

12.A

Kurbucz Márk Barnabás

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Németh Barbara

ELTE-ÁJK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar)

jogász

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Orosz Luca

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Luca felvételt nyert a dániai Aarhus város egyetemén Architectural Technology and Construction Management szakra. Ősztől ott folytatja tanulmányait.

12.A

Péter Veronika

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

pénzügy és számvitel (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Ruzsiczky Nóra

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Nóri azonban felvételt nyert a Cambridge-i Egyetem általános nyelvészeti szakára. Tanulmányait ősztől ott folytatja.

12.A

Schütz Annamária Kinga

BCE-KTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Közgazdaságtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Szilágyi Bence

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Szondi Máté Álmos

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Varga Márk

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Vattai Ágnes

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.A

Zajácz Miklós

BME-VBK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Vegyészmérnöki és Biomérnöki Kar)

vegyészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.