Felsőoktatási felvételi eredmények - 12.C osztály
2019.

Érettségiző diákjaink száma:

29 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

29 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

29 fő (100%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

29 fő (100%)

Külföldi egyetemre beiratkozott diákjaink száma:

3 fő (10.3%)

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.C

Bognár Katalin

SE-FOK
(Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar)

fogorvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Bohár Emese

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

üzemmérnök-informatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Borbás Patrik Kevin

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Bóta Dániel Tamás

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Bucsy Benjámin

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Csertán Zsuzsanna

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Eckert Dóra

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Eszlári Dávid

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

fizika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Dávid felvételt nyert a University of Birmingham - Nuclear Engineering MEng képzésére. Ősztől ott folytatja tanulmányait.

12.C

Heizler Erik

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Horváth András Csaba

ELTE-TKK
(ELTE Tanárképző Központ)

osztatlan tanári [10 félév [testnevelő tanár; gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár]] (Szombathely)

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Jáger Zsombor

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kiss Péter

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás

Alapképzés.

Államilag támogatott.

3.

12.C

Kupcsik László Márk

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kuthi Gábor

BME-GPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar)

gépészmérnöki

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Kuti Soma Róbert

SZE-GIVK
(Széchenyi István Egyetem Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Soma felvételt nyert a Dania Academy Automotive technology szakjára. Ősztől tanulmányait ott folytatja.

12.C

Marton Balázs

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Márton Rebeka Fanni

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

alkalmazott közgazdaságtan (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Mezőffy Máté

SZE-AHJK
(Széchenyi István Egyetem AUDI Hungaria Járműmérnöki Kar )

járműmérnöki (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Nagy Sándor Dávid

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

12.C

Németh Kristóf

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Novothny Mátyás

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdaságinformatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Parag Gonzales Leydi Adriana

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Piller Trisztán

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

mérnökinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Pimper Bertalan

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Semsei Zsófia

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Stark Péter Bence

NKE-HHK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar)

állami légiközlekedési [állami légijármű-vezető]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.C

Takács Kornél

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.C

Véh Dóra

ELTE-PPK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar)

pszichológia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.