Felsőoktatási felvételi eredmények - 12.D osztály
2019.

Érettségiző diákjaink száma:

28 fő

 

Az eredményről nyilatkozók száma:

28 fő (100%)

Magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre sikeresen felvételiző
és a külföldi egyetemre bekerült diákjaink száma:

28 fő (100%)

-- ebből magyar felsőoktatási intézmény alap- és osztatlan képzésre felvett diákjaink száma:

27 fő (96%)

Külföldi egyetemre beiratkozott diákjaink száma:

4 fő (14.2%)

A magyar felsőoktatásba nem felvételizők száma:

1 fő

     A listában csak azok szerepelnek, akik hozzájárulásukat adták az eredményük publikálásához.
     Akik a listában nem szereplnek, vagy nem járultak hozzá az eredmény publikálásához, vagy még nem adták meg eredményüket.

 

A diák
osztálya

A diák neve

Az intézmény neve

A szak neve

A képzés típusa

A finanszírozás típusa

A jelentkezés
végleges sorszáma

12.D

Borda Fanni

SZE-AK
(Széchenyi István Egyetem Apáczai Csere János Kar)

szociálpedagógia

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Cseri Tijana

Tija felvételt nyert a Wirtschaftsuniversität Wien, Bachelorprogramm Wirtschafts- und Sozialwissenschaften (gazdaságtan (német nyelven)) szakára. Tanulmányait ősztől ott folytatja.

12.D

Dobos Antónia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

gazdálkodási és menedzsment (magyar nyelven) (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Antónia felvételt nyert a dániai Business Academy Aarhus-ra, Marketing Management szakra. Ősztől tanulmányait ott folytatja.

12.D

Eperjesi Andrea Katalin

BME-ÉPK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építészmérnöki Kar)

építészmérnöki

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Farkas Csenge Réka

BCE-TK
(Budapesti Corvinus Egyetem Társadalomtudományi Kar)

kommunikáció és médiatudomány (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Fülöp Dominika Réka

BME-GTK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar)

kommunikáció és médiatudomány

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Győry Réka

PPKE-BTK
(Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar)

pszichológia (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kedves Máté Örs

ELTE-TÁTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar)

nemzetközi tanulmányok (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

Mátét felvették a University of Glasgow történelem és politika szakjára. Ősztől ott folytatja tanulmányait.

12.D

Király Artúr

BME-VIK
(Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Villamosmérnöki és Informatikai Kar)

villamosmérnöki (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Kiss Antónia

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (angol nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

2.

12.D

Kulics Vivien

BGE-KVIK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar)

turizmus-vendéglátás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

László Zoltán

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

programtervező informatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Liker Nóra

ELTE-GTI
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Intézet)

kereskedelem és marketing

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Mógor Zsófia

TE
(Testnevelési Egyetem)

sport- és rekreációszervezés [rekreációszervezés és egészségfejlesztés]

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Novák Lili

ELTE-TÓK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Tanító- és Óvóképző Kar)

óvodapedagógus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Pajzer Alma Réka

SZTE-ÁOK
(Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Sebestyén Vivien Éva

BGE-PSZK
(Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Siddi Patrik Adrián

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

mérnökinformatikus (Veszprém)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

5.

12.D

Somogyvári Lilla Virág

NKE-NETK
(Nemzeti Közszolgálati Egyetem Nemzetközi és Európai Tanulmányok Kar )

nemzetközi biztonság- és védelempolitikai

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Steiger Szelina

PE-GTK
(Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Kar)

nemzetközi gazdálkodás (magyar nyelven)

Alapképzés.

Költségtérítéses.

2.

12.D

Szalai Edina

PE-MIK
(Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Kar)

gazdaságinformatikus

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szalai Gréta

ELTE-TTK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar)

matematika

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Szalai Zsófia

ELTE-IK
(Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar)

programtervező informatikus (Budapest)

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Tóth András János

BCE-GTK
(Budapesti Corvinus Egyetem Gazdálkodástudományi Kar)

emberi erőforrások

Alapképzés.

Államilag támogatott.

1.

12.D

Tóth Eszter

SE-ÁOK
(Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar)

általános orvos

Osztatlan
képzés.

Államilag támogatott.

1.